راهنمای ارسال مقالات

راهنمای ارسال مقالات

کلیه علاقه مندان، دانشجویان، اساتید و پژوهشگران می‌توانند ضمن رعایت فرمت نگارش مقاله آخرین یافته‌های علمی، پژوهشی، کاربردی و مروری خود را منطبق بر محورهای ارائه مقاله کنفرانس از طریق ایمیل رسمی دبیرخانه کنفرانس به آدرس (dcauconf@gmail.com) ارسال نمایند.

در این کنفرانس مقاله به دو زبان فارسی یا انگلیسی مورد پذیرش قرار می‌گیرد.

– لازم به ذکر است که چکیده و متن مقالات یکجا (full paper) دریافت می‌گردد و نیازی به ارسال چکیده به صورت مجزا نمی‌باشد.

– به اطلاع مقاله دهندگان محترم می‌رساند که تنها مقالات با کیفیت علمی بالا پس از داوری توسط اساتید و صاحب نظران جهت ارایه انتخاب خواهند شد.

– حداکثر تعداد صفحات مقاله کامل در کل 17 صفحه می‌باشد.

– فرد ارسال کننده مقاله به آدرس ایمیل رسمی دبیرخانه کنفرانس به عنوان مسئول مکاتبات مقاله خواهد بود.

قابل توجه دانشجویان و پژوهشگران گرامی:

آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که نیازمند دریافت نتایج داوری مقالات ارسالی خود زودتر از آخرین زمان اعلام نتایج داوری مقالات می‌باشند می‌توانند هرچه سریعتر مقالات خود را ارسال نموده سپس ایمیلی حاوی عنوان مقالات آن به ایمیل دبیرخانه کنفرانس ارسال و تقاضاء داوری زود هنگام داده و مقاله خود را سریعتر در مرحله داوری قرار دهند. برای افراد فوق الذکر نتایج داوری مقالات حداکثر تا 3 روز پس از ارسال مقاله اعلام خواهد گردید.

ارسال فایل های مقاله:

– کنفرانس از شما دو فایل دریافت می‌کند:

1- فایل Doc مقاله کامل منطبق بر دستور العمل نگارش مقاله.

2- فایل Pdf مقاله کامل که دقیقاً همان تبدیل شده فایل Doc است.

ارسال فایل فقط یکبار برای شما امکان پذیر است، پس زمانی که از صحت اطلاعات فایل خود مطمئن هستید آن را ارسال نمایید، چرا که پس از داوری مقاله هرگونه تعویض یا تغییر در فایل ارسالی و یا تغییر در نام نویسندگان به هیچ وجه امکان پذیر نمی‌باشد .

X