تعرفه های ثبت نام

تعرفه های ثبت نام

هزینه ثبت نام نهایی شرکت کنندگان با مقاله بعد از داوری و در صورت پذیرفته شدن مقالات دریافت خواهد شد و در مرحله ارسال مقاله نیازی به پرداخت وجه ثبت نام نیست.

هزینه های ثبت نام نهایی در کنفرانس به قرار ذیل است:

مقاله دهندگان غیر حضوری (دانشجویان هیئت علمی افراد آزاد)

هزینه مقاله اول

4500000 ریال

هزینه مقاله دوم به بعد

4000000 ریال

هزینه صدور گواهینامه پذیرش، چاپ و ارائه مقاله به زبان فارسی

800000 ریال

هزینه صدور گواهینامه شرکت و 16 ساعته آموزشی (دارای امتیاز برای مهندسین) به زبان انگلیسی

800000 ریال

هزینه صدور گواهینامه شرکت و 16 ساعته آموزشی (دارای امتیاز برای مهندسین) به زبان فارسی

800000 ریال

شرکت کنندگان بدون مقاله (دانشجو)

4500000 ریال

شرکت کنندگان بدون مقاله (غیر دانشجو)

5000000 ریال

شرکت کنندگان حضوری

80000000 ریال

سایر خدمات کنفرانس

تندیس کنفرانس

18000000 ریال

گواهینامه بین المللی EURO SCIENCE CERTIFICATE

10000000 ریال

گواهینامه نمایه مقاله در شبکه علمی ایران

5500000 ریال

لوح نمایه مقاله در شبکه علمی ایران

19600000 ریال

برای پرداخت هزینه های شرکت در کنفرانس، ابتدا نحوه شرکت در کنفرانس را مشخص و سپس از طریق ذیل اقدام نمایید:

و از طریق شماره کارت 1856-4175-1010-5892 به نام پیمان نقی پور (بانک سپه) انجام می شود. در صورت پرداخت، تصویر فیش واریزیتان را به شماره موبایل 9142669004 98+ واتساپ نمایید. تاییدیه نهایی ثبت نام از طریق همین شماره موبایل به شما اعلام خواهد شد.

توجه: شایان ذکر است هیچ تفاوتی در گواهینامه‌های صادره برای شرکت‌کنندگان حضوری و غیرحضوری وجود ندارد.

هزینه صدور گواهینامه اضافه پذیرش، چاپ و ارائه مقاله به زبان فارسی

تمامی گواهینامه های کنفرانس به زبان انگلیسی صادر خواهند گردید لذا کلیه ارائه دهندگان مقالات در صورت تقاضا جهت صدور گواهینامه پذیرش ، چاپ و ارائه مقاله به زبان فارسی بابت گواهی هر مقاله مبلغ 800000 ریال و شرکت کنندگان بدون مقاله نیز در صورت تقاضا جهت صدور گواهینامه شرکت و 16 ساعته آموزشی به زبان انگلیسی نیز مبلغ 800000 ریال باید علاوه بر هزینه اصلی پرداخت نمود.

تذکر بسیار مهم: با ثبت نام نهایی فرد ارسال کننده مقاله تمامی گواهینامه های کنفرانس به زبان انگلیسی صادر خواهد گردید. لذا ثبت نام گواهینامه اضافه یا گواهینامه فارسی جزء خدمات اضافه کنفرانس و اختیاری بوده و در صورت نیاز شرکت کننده می باشد.

شرکت در کنفرانس به صورت غیر حضوری:

برای بهره‌گیری از همکاری اساتید، پژوهشگران و دانشجویان سراسر کشور دبیرخانه کنفرانس در نظر دارد از علاقه‌مندانی که به هر دلیلی امکان شرکت حضوری در کنفرانس را ندارند به صورت غیر حضوری نیز جهت شرکت در کنفرانس ثبت نام نماید. شرکت کنندگان غیر حضوری از سرتاسر جهان می توانند با سامانه Webinar کنفرانس در کنفرانس شرکت و به صورت آنلاین از طریق سامانه وبینار و تالار ارائه مقالات در سایت کنفرانس از آنچه در کنفرانس میگذرد باخبر شوند و به کلیه ارائه های مقالات دسترسی پیدا نمایند. لذا پژوهشگرانی که به صورت غیرحضوری در کنفرانس ثبت نام نمایند در صورت عدم حضور در کنفرانس و تکمیل مراحل ثبت نام، برای ارائه دهندگان مقالات و نفرات همراه گواهینامه بین المللی پذیرش و چاپ مقاله با ذکر نام تمام نویسندگان، گواهینامه بین المللی ارائه مقاله با ذکر نام فرد ثبت نام کننده، گواهینامه بین المللی 16 ساعته آموزشی با ذکر نام فرد ثبت نام کننده، کتاب مجموعه چکیده مقالات، لوح فشرده مقالات کامل و هدایای کنفرانس و برای شرکت کنندگان بدون مقاله کتاب مجموعه چکیده مقالات، لوح فشرده مقالات کامل، گواهینامه بین المللی حضور در کنفرانس، گواهینامه بین المللی 16 ساعته آموزشی و هدایای کنفرانس حداکثر یک هفته الی 10روز بعد از برگزاری کنفرانس به آدرس فرد از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد گردید. (هیچ تفاوتی در گواهینامه‌های صادره برای شرکت‌کنندگان حضوری و غیرحضوری وجود ندارد.) شایان ذکر است هزینه های مربوط به بسته بندی، پست پیشتاز، حمل و نقل و... در حالت غیر حضوری بر عهده دبیرخانه کنفرانس بوده همچنین هزینه های ثبت نام حالت غیر حضوری در بالا ذکر گردیده است.

کلیه گواهینامه های کنفرانس دارای هولگرام امنیتی و مهر برجسته و کد شناسایی اختصاصی بوده که در هر زمان از طریق کد فوق الذکر از طریق سامانه احراز اصالت گواهینامه در سایت کنفرانس قابل استعلام و پیگیری می باشد.

برای ارتباط با دبیرخانه می توانید از ساعت 10 الی 18 بعد از ظهر تماس بگیرید. و همچنین در ساعات غیر اداری می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره موبایل 9142669004 98+ پیام ارسال نمایید.

X